Xiaomi otworzyło w Polsce już drugi salon

Xiaomi otworzyło w Polsce już drugi salon

21 lutego 2019 Wyłączono przez Redakcja

Niespełna dwa miesiące po otwarciu pierwszego salonu firmowego w Krakowie, miłośnicy chińskiej marki Xiaomi mogą zrobić zakupy także w Warszawie. Przy tym uprzednio rozbudowano serwis Xiaomi w Polsce.

W stołecznej galerii handlowej Arkadia powstał Mi Store, drugi w naszym kraju salon marki. Uroczyste otwarcie miało miejsce 12 maja, trzeba jednak wspomnieć, że już wcześniej w Arkadii Xiaomi miało swoją wysepkę. Z tej okazji dla wszystkich fanów przygotowano różne promocje i konkursy z cennymi nagrodami. Takimi prezentami jak: smartfon Xiaomi Mi Note 2, kamerka MiJia 360° Sphere Panoramic Camera oraz oczyszczacz powietrza Xiaomi model Mi Air Purifier 2. Wystarczyło zrobić sobie zdjęcie ze specjalną ramką, a następnie udostępnić w mediach społecznościowych z hasztagiem #MiLovesWarsaw.

Co oferuje salon? – Serwis Xiaomi

W Warszawskim salonie na razie nie można zakupić wszystkich urządzeń, które oferują sklepy w Chinach. Mimo to, oferta jest bardzo szeroka. Oprócz smartfonów i akcesoriów, można tam znaleźć hulajnogi, oczyszczacze powietrza, wagi, plecaki, a nawet urządzenia do gotowania ryżu. Przedstawiciele ABC Data, czyli polskiego dystrybutora, obiecują jednak, że do końca roku asortyment Xiaomi będzie poszerzany.

Jak wyglądało otwarcie pierwszego salonu? – Serwis Xiaomi

Wydaje się jednak, że pierwszy salon otwarty w Krakowie, wzbudził większe zainteresowanie mediów i fanów marki Xiaomi. Co więcej, to właśnie w krakowskim centrum handlowym Serenada, klient spał na styropianie w łazience w oczekiwaniu na wielkie otwarcie; inni czekali ponad 2 godziny w kolejce, by dostać się do sklepu. Z okazji otwarcia pierwszego salonu w Polsce były przygotowane bardzo atrakcyjne promocje i nagrody. Pierwszy klient mógł nabyć dowolny produkt za złotówkę. Smartfony Xiaomi Redmi 4x, Mi A1, oczyszczacze powietrza Mi Purifier 2 i słuchawki Mi In-Ear Basic, to produkty, które można było nabyć w korzystnej cenie.

Serwis Xiaomi – Podsumowanie

Jeśli nie udało się wam załapać na promocje z okazji otwarcia dwóch salonów Xiaomi w Polsce, obserwujcie ich stronę internetową. Pokazują się tam czasowe promocje, z których warto skorzystać. Podobnie w serwisie Xiaomi. SmartSerwis24, serwis Xiaomi regularnie prowadzi promocje na naprawy telefonów Xiaomi i Redmi.