Serwis telefonów

0
263
Serwis telefonów
Naprawa telefonów w 55 minut.

Naprawa telefonów – serwis telefonów SmartSerwis24

Nieprzerwanie od 2009 roku prowadzimy pogwarancyjny serwis telefonów. Naprawa telefonów komórkowych nie ma przed nami tajemnic. Pomożemy naprawić każdą usterkę w Twoim telefonie. Zawsze udzielamy gwarancji na nasze usługi oraz części zastosowane do naprawy urządzenia. Dobrze wiemy, że telefon jest Ci potrzebny i nawet krótka rozłąka może utrudnić Twoją codzienną pracę. Dlatego w zdecydowanej większości przypadków naprawa telefonów komórkowych odbywa się jeszcze tego samego dnia. Pęknięta szybka, uszkodzony wyświetlacz, zalanie czy problemy z głośnikiem lub złączem ładowania – to częste problemy, jakimi zgłaszają się nasi Klienci. Naprawa telefonów komórkowych w naszym salonie serwisowym nie ogranicza się tylko do usterek mechanicznych, ale zajmujemy się też rozwiązywaniem problemów z oprogramowaniem. Usuniemy niechcianego wirusa oraz pomożemy zdjąć blokadę ekranu.

Najczęstsze usterki, serwis telefonów SmartSerwis24 i nasze stany magazynowe

Doskonale wiemy, na jakie rodzaje uszkodzeń narażone są nowoczesne telefony. Dlatego nasz serwis dba o to, aby potrzebne części mieć zawsze na miejscu. Najczęściej wykonywana naprawa telefonów komórkowych wykonywana w naszym serwisie to wymiana pękniętego lub niesprawnego wyświetlacza. Bardzo często są to też wymiana uszkodzonej szybki lub dotyku, wymiana gniazd, głośników i złącz, wymiana baterii, naprawa niedziałających przycisków, wymiana uszkodzonych części obudowy, naprawa telefonów komórkowych po zalaniu oraz rozwiązanie problemów z oprogramowaniem.

Serwis telefonów – prowadzimy naprawy pogwarancyjne

Prowadzimy stacjonarny punkt naprawy telefonów w Chorzowie, ale dzięki usłudze online możemy naprawiać urządzenia z całej Polski. Pomożemy naprawić telefon, który został uszkodzony mechanicznie lub zalany jakimś płynem, lub gdy Twój telefon Ci upadnie i uszkodzi. Doradzimy Ci czy w danym przypadku istnieje możliwość tańszej naprawy w postaci wymiany szybki, czy niezbędna będzie wymiana wyświetlacza. Pomożemy również w przypadku problemów z systemem oraz w sytuacji, gdy Twoje urządzenie zostało zainfekowane przez wirusy. Naprawa telefonów komórkowych nie ma przed nami tajemnic.

Posiadamy najwyższej klasy sprzęt specjalistyczny służący do diagnostyki i naprawy. Cały czas inwestujemy w nowe urządzenia oraz szkolenia. To sprawia, że możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Naprawa telefonów komórkowych to nasze hobby.

Stacjonarny salon serwisu telefonów w Chorzowie

Jeśli mieszkasz lub pracujesz w Chorzowie zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego przy ulicy W. Truchana 30/1. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00. Nasi pracownicy mogą udzielić porady na miejscu, ale możesz skontaktować się z nami również telefonicznie. Jeśli chcesz, za pomocą naszej strony możesz zgłosić usterkę. Dowiesz się też, jaki będzie przewidywany koszt naprawy. Pamiętaj, że naprawa telefonów komórkowych jest nieprzewidywalna, dlatego, każdy telefon przechodzi najpierw dokładną diagnostykę. Prowadzimy profesjonalny serwis telefonów popularnych marek takich jak: Samsung, Apple, Huawei, HTC, LG, Sony, Nokia, Xiaomi oraz wiele innych.

Serwis telefonów online SmartSerwis24

Naprawa telefonów komórkowych możliwa jest również na odległość. Zrobisz to bez wychodzenia z domu. Odbierzemy od Ciebie uszkodzone urządzenie z dowolnego miejsca w Polsce lub nadasz je bezpłatnie Paczkomatem. Jeśli wolisz możesz też wysłać je we własnym zakresie. Gdy telefon do nas dotrze, nasi technicy zdiagnozują usterkę i usuną ją tak szybko jak to tylko będzie możliwe. W przypadku większości wykonywanych napraw nie musisz martwić skontaktujemy. Po naprawie urządzenie zostanie przetestowane i odesłane kurierem lub Paczkomatem pod wskazany adres. Naprawa telefonów komórkowych jeszcze nigdy nie była tak prosta jak teraz.

Jakie telefony naprawiamy? Wykaz producentów

Serwis telefonów Samsung.

Samsung to koreańska marka łącząca firmy produkcyjne i usługowe działające w wielu branżach. To sprawia, że ich produkty składają się tylko ze sprawdzonych części i nowoczesnych rozwiązań. Naprawa telefonów komórkowych Samsung wymaga jednak specjalnego przygotowania. Dlatego stworzyliśmy serwis telefonów komórkowych Samsung, w którym naprawiamy wszystkie możliwe usterki. Wymieniamy porty ładowania micro USB oraz USB-C, baterie, obudowy, pęknięte szybki, wyświetlacze LCD oraz super AMOLED i wiele innych. Oferujemy też możliwość pełnego odnowienia telefonu. Naprawy wykonujemy na oryginalnych częściach lub wysokiej jakości zamiennikach.

Samsung Galaxy S9 wymiana ekranu

Naprawa telefonów, serwis Apple.

Apple to amerykańska korporacja zajmująca się projektowaniem i produkcją elektroniki użytkowej. Marka uznana została jako producent premium, a ich produkty uważane są za prestiżowe, modne i eleganckie. Naprawa telefonów Apple wymaga jednak specjalistycznych urządzeń. Aby pomóc Ci w takim przypadku stworzyliśmy serwis telefonów komórkowych Apple, w którym naprawiamy wszystkie usterki, które dotyczą tych urządzeń. Wymieniamy zbite szybki, uszkodzone ekrany LCD, korpusy, taśmy ładowania ze złączem lightning, baterie i wiele innych. Oferujemy również możliwość pełnego odnowienia telefonu, czyli tak zwanej refabrykacji.

Wymiana ekranu iPhone

Naprawa smartfonów Huawei w serwisie telefonów.

Huawei to chińska marka, której produkty w Polsce cieszą się bardzo dużą popularnością. To nowoczesne, stylowe, eleganckie i funkcjonalne telefony, które dostępne są w bardzo korzystnych cenach. Naprawa telefonów komórkowych Huawei wymaga jednak specjalistycznego sprzętu. Aby pomóc Ci w takiej sytuacji stworzyliśmy serwis telefonów komórkowych Huawei, w którym naprawimy wszystkie usterki. Wymieniamy uszkodzone baterie, porty ładowania micro USB oraz USB-C, zbite szybki, uszkodzone wyświetlacze oraz dotyk, obudowę i wiele innych. W naszej ofercie znajdują się części oryginalne oraz wysokiej jakości zamienniki. refabrykacja, czyli pełna odnowa też jest możliwa.

Naprawa telefonów, serwis Sony.

Sony to japoński producent elektroniki użytkowej. Marka od zawsze stawiała na wysoką jakość dźwięku oraz dobre aparaty w swoich urządzeniach. Z roku na rok powstają coraz to ciekawsze telefony, które trafiają w ręce nowych użytkowników. Naprawa telefonów Sony wymaga specyficznej wiedzy, a my ją posiadamy. Wymieniamy niesprawne baterie, gniazdo ładowania typu micro USB oraz USB-C, pęknięte klapki baterii, wyświetlacze LCD i wiele innych. Napraw dokonujemy za pomocą oryginalnych części lub wysokiej jakości zamienników. Oferujemy też pełne odnowienie telefonu.

Naprawa telefonów, serwis Xiaomi

Xiaomi to chińska marka elektroniki użytkowej, której produkty w Polsce cieszą się coraz większą popularnością. To ładne i funkcjonalne telefony, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii zapewniają dużą wygodę użytkowania. W serwisie telefonów komórkowych Xiaomi naprawimy wszystkie możliwe usterki. Wymieniamy ekrany, pęknięte szybki i panele dotykowe, porty ładowania micro USB oraz USB-C, korpusy, baterie i wiele innych. Napraw dokonujemy na podstawie części oryginalnych lub wysokiej jakości zamienników. Oferujemy również refabrykację.