Serwis telefonów komórkowych

Serwis telefonów komórkowych

13 lutego 2019 Wyłączono przez Redakcja

Serwis telefonów komórkowych to miejsce, w którym można ekspresowo naprawić swoje telefony komórkowe. Eliminujemy w takich miejscach wszelkie usterki związane z nieprawidłowym działaniem telefonów komórkowych.

Serwis telefonów komórkowych – działalność

Serwis tworzony jest z grupy doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy drobne naprawy realizują na miejscu. Poważniejsze usterki eliminowane są w kilka dni, w zależności od rodzaju danej usterki. W serwisie można pokusić się o naprawę różnych modeli telefonów komórkowych. Zdecydować można się na wymianę baterii, aktualizację lub instalację oprogramowania, czy też wymianę gniazda ładowania. Dodatkowo można zdecydować się też na odzyskanie wszelkich danych z kart pamięci oraz naprawę zalanych telefonów. Nie każdy potrafi zająć się naprawą takich usterek samodzielnie, dlatego pomoc fachowców jest w takich przypadkach jak najbardziej wskazana. Przy okazji można też zainwestować pieniądze w wymianę baterii, jeśli trzyma ona za krótko.

SmartSerwis24 – serwis telefonów komórkowych

1 października 2017r. oficjalnie otwarto SmartSerwis24, w Chorzowie przy ulicy Truchana 30. W przygotowanie serwisu, zaangażowała się całą ekipa ludzi z różnych dziedzin – budowlanych, elektrycznych, elektronicznych, informatycznych i ekonomicznych. Utworzono solidną bazę, na której opiera się działalność serwisu. Dzięki temu, serwis utworzył swoją pozycję na rynku i renomę, która rozprzestrzenia się na terenie całej Polski. SmartSerwis24, to profesjonalny serwis telefonów komórkowych, z jednej strony oferujący swoje usługi lokalnie, z drugiej, na terenie całej polski, za pomocą serwisu telefonów komórkowych online. Korzysta on z doświadczenia zaufanych serwisantów, hurtowni oraz przewoźników, którzy dbają o jakość wykonywanych usług. Nasi doradcy pomogą w dobraniu akcesorium najwyższej jakości do telefonów i odpowiedzą na wszystkie pytania, dotyczące wykonywanych usług.

Podsumowując, serwis telefonów komórkowych opiera się na wieloletnim doświadczeniu i zaufaniu swoich klientów, którym oferowane są konkurencyjne ceny, w porównaniu do serwisów autoryzowanych. Klient może liczyć na nasze wsparcie i okres ochronny po wykonaniu usługi, do 3 miesięcy od odbioru urządzenia. Po umówieniu się na naprawę, nasz serwis wykona ją w ekspresowym tempie.