Serwis telefonów Sony

Serwis telefonów Sony

19 lutego 2019 Wyłączono przez Redakcja

Profesjonalny serwis telefonów komórkowych SmartSerwis24. Konsekwentnie naprawia urządzenia marki Sony Xperia. SmartSerwis24 specjalizuję się w naprawie smartfonów. Najczęstszymi usterkami dotyczącymi serwis telefonów Sony są: wymiana wyświetlacza, wymiana klapki baterii, wymiana głośnika. Oferujemy pełen serwis smartfonów marki Sony.

Pełen serwis telefonów Sony, SmartSerwis24, naprawia najnowsze i najpopularniejsze model Sony Xperia XZ2, Sony Xperia XZ1 czy Sony XZ Premium to urządzenia gdzie wymiana wyświetlacza jest dosyć częstą i popularna usterką, zaraz po wymianie złącza ładowania czy ściągnięcia blokady Google FRP.
Modele Sony Xperia XA2 czy wcześniejszy Sony Xperia XA1 mają podobne problemy z częstą wymianą wyświetlacza, wymianą baterii czy wymianą głośnika. Warto zabezpieczyć swój telefon szkłem hartowanym i pokrowcem przed ponownym uszkodzeniem wyświetlacza, by w konsekwencji, nie doszło do kolejnych uszkodzeń.

Serwis telefonów Sony – najczęstsze naprawy

Z jednej strony, smartfony japońskiego koncernu są znane na całym świecie. Z drugiej strony SmartSerwis24, serwis telefonów Sony, naprawia urządzenia Sony Xperia od prawie dziesięciu lat. Wymiana napuchniętej baterii, niedziałającego układu audio czy mikrofonu to praca serwisu telefonów komórkowych na porządku dziennym.
Zbił się wyświetlacz? Nie ma problemu! Co więcej, wymiana wyświetlacza LCD to najczęstsza usługa, z jaką spotyka się fachowiec od smartfonów. Nie słyszycie nic podczas rozmów, a Państwa znajomi nie mogą Was zrozumieć? Serwis wymieni głośnik i mikrofon telefonu. Bateria jednak trzyma bardzo krótko, a przy okazji nie da się jej naładować? Nie martwcie się. Wymiana baterii nie jest trudna, a dodatkowo istnieje możliwość naprawy i wymiany gniazda ładowania w tym micro USB i USB typ C.

Serwis telefonów Sony – Podsumowanie

SmartSerwis24 oferuje naprawę Sony w systemie door to door i serwis online. Jeżeli wolą Państwo osobiście oddać urządzenie, to główna siedziba mieści się w samym centrum Chorzowa, przy ulicy Truchana 30/1. Znajdą tu Państwo najlepszych fachowców na rynku, którzy dają gwarancję napraw trwałych i rzetelnych. Wasze urządzenie będzie w dobrych rękach! Nasz serwis otwarty jest w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00, zapraszamy!