Oficjalny serwis Oppo, czyli gdzie wysłać na gwarancję telefon?

Oficjalny serwis Oppo, czyli gdzie wysłać na gwarancję telefon?

7 lutego 2019 Wyłączono przez Redakcja

Oficjalny serwis Oppo. Jak to?  Z jednej strony Huawei, z drugiej strony Xiaomi! Czy to nie wystarczy na polskim rynku? A więc Chińczycy przejmują rynek telefonów w całości! Oppo jest piątym największym sprzedawcą telefonów na świecie, jednak w Polsce dopiero teraz stawia pierwsze kroki. Wielu z nas staje przed dylematem, gdzie wysłać swój popsuty telefon do naprawy. My odpowiadamy na to pytanie – to zależy.

Oficjalny serwis Oppo w Polsce, kolejny chiński gigant wchodzi na polską arenę!

Obsługa gwarancyjna urządzeń mobilnych w dzisiejszych czasach to bardzo ważna kwestia. Na rynku serwisowym każdy producent przede wszystkim dba o zabezpieczenie serwisu post sprzedażowego swoich produktów. Kilka dni temu do tego grona dołączyła firma Oppo, która nadała autoryzację napraw firmie SBE.
O chińskim producencie od dłuższego czasu jest dość głośno w Polsce. Z pewnością, to wszystko za sprawą oficjalnej premiery oraz wejścia producenta do naszego kraju. Oprócz niedalekiej premiery (zapowiadanej na 31 stycznia 2019 roku), Oppo przede wszystkim przygotowuje swoje zaplecze serwisowe. Kilka dni temu, jeden ze znanych serwisów, firma SBE podała informację, że będzie odpowiedzialna za obsługę gwarancyjną urządzeń chińskiego giganta. Ponadto tak dobrze znany serwis telefonów komórkowych jest naprawdę dobrym wyborem. Polsko-francuski koncern serwisowy zajmuje się naprawami wielu marek, między innymi Apple, Philips (telefony), Black Berry, Huawei czy Microsoft.

Serwis Oppo – Naprawa gwarancyjna, a pogwarancyjna

SBE jako serwis Oppo, powoli przygotowuje się do swojej roli. Przede wszystkim musimy pamiętać, że producent w Polsce zapewni obsługę tylko i wyłącznie urządzeń pochodzących z polskiej dystrybucji. Serwis SBE zapewni w Polsce całościową obsługę tych telefonów. Co więcej, serwis Oppo – SBE, będzie prowadzić naprawy pogwarancyjne. W sytuacji, gdyby usługi autoryzowanego serwisu Oppo byłyby za drogie, zawsze godne uwagi mogą stać się inne punkty serwisu pogwarancyjnego Oppo, takie jak SmartSerwis24. Punkty te fachowo zajmują się naprawami telefonów komórkowych i smartfonów na rynku, oferując przy tym bardziej atrakcyjne ceny.