Door-to-door

Door-to-door

18 lutego 2019 Wyłączono przez Redakcja

Nasz serwis oferuje usługę napraw telefonów w trybie door-to-door. Polega to na tym, że Klient zamawia usługę naprawy telefonu. Następnie kurier przychodzi do domu i odbiera odpowiednio zapakowaną przesyłkę, która trafia do naszego serwisu. Urządzenie jest dokładnie i szybko sprawdzone przez eksperta. Dlatego Klient ma pewność, że otrzyma precyzyjną informację na temat uszkodzeń, a także kosztorys napraw.

To właśnie dzięki takiemu podejściu SmartSerwis 24 buduje zaufanie, którym darzą go klienci już od dziesięciu lat. Firma działa od 2009 roku. Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie naprawą telefonów i tabletów. SmartSerwis 24 bezbłędnie wykryje i naprawi problem związany z urządzeniem, gdyż zdobyła wieloletnie doświadczenie. Grupa techników może błyskawicznie naprawić ekran, ściągnąć blokadę SIM, a także naprawić złącze SIM czy inne podzespoły wchodzące w skład naprawianego urządzenia. Co ciekawe, SmartSerwis 24 działa bardzo szybko. Wiele napraw smartfonów i tabletów technicy wykonują od ręki. Sprawia to, że nie musimy rozstawać się ze swoim urządzeniem na długi czas. Jeśli jednak Klient nie chce skorzystać z usługi door-to-door może osobiście zgłosić się do punktu stacjonarnego, który mieści się na ulicy Truchana 30/1 w Chorzowie. Eksperci od urządzeń mobilnych pracują w dni robocze w godzinach 10 – 18.

Historia serwisu door-to-door

Jak każdy szanujący się serwis door-to-door, również SmartSerwis24 przechodził swego czasu metamorfozę. Serwis na początku mieścił się w sercu Bytomia, w pobliżu dworca PKP, jednak ciągła potrzeba rozwoju i zapewnienia najwyższej jakości usług, zmusiły firmę do zmiany lokalizacji, a przy tym powiększenia lokalu. Pierwszego października 2017 roku, oficjalnie został otwarty punkt w obecnej lokalizacji. Najnowocześniejszy sprzęt używany w nowym serwisie, gwarantuje szybsze wykonywanie usług, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług. Co więcej, zaplecze informatyczne, zostało skrupulatnie przygotowane do obsługi door-to-door w całej Polsce. Klient przysyłający telefon do naprawy, ma zagwarantowane pełne wsparcie ze strony serwisu na każdym etapie naprawy. Doświadczenie nauczyło nas współpracy z najlepszymi hurtowniami i przewoźnikami. SmartSerwis24, serwis telefonów door-to-door, to pewny wybór.