Dwa aparaty w smartfonie Ci nie wystarczają? Huawei oferuje aż trzy!

Dwa aparaty w smartfonie Ci nie wystarczają? Huawei oferuje aż trzy!

12 lutego 2019 Wyłączono przez Redakcja

Jeden z najlepszych smartfonów 2018 roku, czyli Huawei P20 Pro, jako pierwszy otrzymał w potrójny aparat Leica. Ponadto posiada rewolucyjny, siedmiowarstwowy system, którego zainspirowała kinetyka światła. Czy takie aparaty w smartfonie, to już nie przesada?

Wyjątkowo estetyczny, 6,1 calowy Huawei P20 Pro jest pionierem w dziedzinie fotografii mobilnej. Po raz pierwszy w historii smartfon otrzymał aparat z potrójnym obiektywem. (Aparaty w smartfonie: RGB 40 Mpix f/1.8, monochromatyczny 20 Mpix f/1.6, teleobiektyw 8 Mpix f/2.4). Pomocna jest też opcja 5-krotnego zoomu, ale najważniejszy jest 40 Mpix aparat, który bez problemu poradzi sobie o każdej porze dnia i nocy.

Aparaty w smartfonie flagowego Huaweia

Huawei P20 Pro szczyci się również tym, że bez problemu można zrobić nim zdjęcia w ruchu. Wszystko dzięki funkcji Super Night, która zasilana jest przy pomocy sztucznej inteligencji. Obraz jest stabilizowany nawet przez 8 sekund, a zdjęcia i materiały wideo wykonane nawet w ciemnościach charakteryzują się wyrazistością. Świetną funkcją oferowaną przez chińskiego producenta jest Super Slow Motion, dzięki któremu można spowolnić wideo do 960 klatek na sekundę. By bardziej zobrazować spowolnienie – 0,25 s nagrane w tym trybie odpowiada około 8 sekundom wideo standardowego. Aparaty w smartfonie zdają się być innowacyjne pod każdym względem.

Przedni aparat w smartfonie chińskiego producenta

Z kolei przedni aparat 24 mpix i tryb 3D Portrait Lighting pozwoli zamienić zwykłe selfie w portret. Wszystko to dzięki temu, że marka wykorzystała technologię trójwymiarowego odwzorowania twarzy, a sztuczna inteligencja w smartfonie od razu sugeruje jak fotografia powinna być wykadrowana. Warto jeszcze wspomnieć, że Huawei P20 Pro zamknięto w wodoszczelnej obudowie, wykonanej ze szkła i metalu.

Co ciekawe, producent jest przekonany, że klienci pokochają ten model. Wraz z  x-kom przygotowali konkurs #20dniHuawei, w którym można wygrać warty 3500 zł smartfon. Co więcej, podzielili go na kilka etapów, w których organizatorzy wybiorą 20 testerów. Przez 20 dni będą oni musieli wykonywać różne zadania, a najlepsza trójka, która poradzi sobie najlepiej, otrzyma Huawei P20 Pro. Konkurs trwa od 9 maja do 16 czerwca 2018 roku.
Aparaty w smartfonach ulegają czasami uszkodzeniu. Jeśli Twój smartfon ma problem z aparatem, warto sprawdzić ofertę renomowanego serwisu telefonów.